Alzheimerhastaligi.com sitesine giriş yapan ve içeriklerinden faydalanan herkes kullanım şartlarını kabul etmiş sayılır. Kullanım şartlarını kabul etmeyenler siteden çıkış yapmalı ve siteyi kullanmayı bırakmalıdır.

Sitemizdeki içerikler yalnızca bilgi amaçlı olup, herhangi bir hastalığın tanısı ya da tedavisi amacıyla kullanılamaz. İçeriklerimiz birçok ulusal ve uluslararası kaynakların referansı ile hazırlanmakta olup, bilgilerin doğruluğu garanti edilemez. İçeriklerdeki bilgilerin doğruluğundan sitemiz ve sahipleri sorumlu değildir.

SORUMLULUK REDDİ

Dünyada ve ülkemizde hastalıkların tanısını ve tedavisini gerçekleştirebilecek kurumlar hastanelerdir. Sitemizin bir sağlık kuruluşu olmadığını belirtmek isteriz. Yaşadığınız sağlık sorunları için hastanelere başvurmalısınız.

Hiçbir internet sitesi hastalığınıza çözüm sağlayamaz. Sağlık sorunlarına internette ve sitemizde çözüm aramayı tercih ediyorsanız, yaşadığınız sorunlardan ve gecikmelerden sitemiz ve sahipleri sorumlu tutulamaz.

Sitemizde bulunan içeriklerin ve görsellerin kullanılması sonucunda yaşanan sorunlardan sitemiz ve sahipleri sorumlu değildir.

YORUMLAR

Alzheimerhastaligi.com adresinde bulunan içerikler yoruma açık olarak yayınlanmaktadır. İçerikleri yoruma kapatma hakkımız saklıdır.

Sitemizi ziyaret eden kullanıcılar, hastalıklarına teşhis koyulmasını, hastalıklarının tedavi edilmesini ya da teşhisin doğruluğunun teyit edilmesini isteyemez.

Yorumlarda bulunan tedavi önerilerinden ve ilaç isimlerinden sitemiz ve sahipleri sorumlu tutulamaz.

Yorumların onaylanması için genel etik ile saygı çerçevesinde yazılmış olması ve genel Türkçe kurallarına uygun olması gerekir.

Sitemizde reklam amaçlı yorumlar yapılamaz ve yayınlanamaz.

Yorum yapılabilmesi için e-posta adresi girilmesi şarttır.

Alzheimerhastaligi.com yorumları neden göstermeksizin reddetme hakkını saklı tutar.

GİZLİLİK

Yorumlarda girdiğiniz e-posta adresleri hiçbir kurum veya kuruluş ile paylaşılmaz.

Ziyaretçilerin e-posta adresleri başka bir kullanıcı tarafından görülmez ve hiçbir şekilde yayınlanmaz.

Ziyaretçilerin kişisel bilgileri ticari amaçlarla kullanılamaz.

REKLAMLAR

Sitemizde yer alan reklamlar Google tarafından otomatik olarak verilmektedir. Ayrıca sponsorlar aracılıyla da reklam anlaşmaları yapılmaktadır.

Google tarafından gösterilen reklamlar ziyaretçinin arama geçmişine ve çerezlerine göre değişkenlik gösterir. Bu nedenle gösterilen reklamlar sitemizin tercihi olmayıp, ziyaretçinin genel kullanımının sonucudur.

Reklamları beğenmeyen veya sorun yaşayanlar reklamın sağ üst köşesine tıklayarak, reklamı Google’a bildirebilir. Sponsor reklamlarıyla ilgili sorunlar yaşayanlar ise sitemiz iletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilir.

MÜLKİYET

Alzheimerhastaligi.com sitesinde bulunan tüm içeriğin mülkiyeti site sahibine ve işletenine aittir.

Sitemizde bulunan içerikler ve görseller izinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz.

Sitemizde bulunan bir içeriğin ya da görselin izinsiz olarak kullanılması halinde, site sahipleri ve işletmecisi hukuki işlem başlatma hakkını saklı tutar.

Alzheimerhastaligi.com sitesinden faydalanan tüm ziyaretçiler, bu şartların tamamını okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılırlar.